Učitelská platforma

Budoucnost pro učitele. Učitelé pro budoucnost.

Home Twitter-feed

@DMA97343676 @PetraMazancova @RobertPlaga Za výběr ředitele je odpovědný zřizovatel. Ten má v konkurzní komisi ale dva zástupce a ti mohou názor rodičů na jednotlivé kandidáty zohlednit. Ale primárně vždy předpokládejme, že zřizovat jmenuje ředitele s primárním zájmem poskytnout dětem co nejlepší vzdělání.

"Měli bychom ředitelům dát možnost, aby si své učitele vybírali sami, protože oni zodpovídají za kvalitu výuky." říká naše předsedkyně @PetraMazancova na ČRo Plus "Pedagogický um se můžete naučit v praxi, proč na výuku naše fakulty nepřipravují lépe?" https://t.co/VUHha7A6M7

@UZaloze @RobertPlaga @hovoryzkabinetu On-line i off-line. Školní parlamenty fungují i nyní a projevovat vzájemný respekt je možné i přes obrazovku.

Pokud z jednání poslanců nemají děti rozum, nepřistane u nich ani efekt tiskové zprávy. Ale je pravda, že poslanec Volný je učitelem, takže zde prostor pro distanc je.

@UZaloze @RobertPlaga @hovoryzkabinetu S ohledem na českou politickou kulturu a jejímu stálému nacházení nového dna není reálné se ke všemu vyjadřovat oficiálními statementy. Účinnější je ukazovat respektující kulturu v každodenním kontaktu s dětmi a jejich rodiči. A samozřejmě ve škole obnovovat důvěru v instituce.

@JanHrub11817115 @PetraMazancova Všichni chceme návrat do školy a výuka v respiratorech by nebyla problémem. Rozhodnutí ale nechme odborníkům a rozhodujme se na základě dat.

Děti a učitelé nejsou rukojmí - rozhodujme se na základě dat a odborných diskusí. #doskolybezpecne #kscmfail https://t.co/MOC2EUjA6f
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial