Učitelská platforma

Budoucnost pro učitele. Učitelé pro budoucnost.

Home Twitter-feed

Již druhý týden za sebou jsme byli v Otázkách Václava Moravce. Minulý týden se Václav Moravec odvolával na naší tiskovou zprávu k vyhlášce 27, která se týká inkluze. Dnes @MichalKaderka vysvětloval, proč školy potřebují znát další koronaopatření a podmínky jejich aplikace. https://t.co/Fy7mlPrAEZ ucitele photo

"Stanovte kritéria pro uzavření škol, žádají členové Učitelské platformy vládu. Pravidla celostátního semaforu označují za nejasná, takže chtějí, aby byla zveřejněna data, díky nimž by se školy mohly alespoň připravit."

https://t.co/W7saZcaUjb

"UP ve čtvrtek zveřejnila otevřený dopis premiéru Andreji Babišovi, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi a hlavní hygieničce Jarmile Rážové. Vadí jim nejasné podmínky, za nichž se rozhodne o zavření škol, a žádají o jasná a transparentní pravidla!"

https://t.co/kf0joH9RHY

Naše členka Petra Boháčková @bohape, jedna z inspirativních učitelek ve využívání ICT ve výuce:

"Pro mě je kontakt ve třídě těžko nahraditelný. S distančním vzděláváním nemám problém, webináře vedu i mimo školu jako ambasadorka @eTwinningEUN_CZ."

https://t.co/8pzf4ZwAQr

Rozhovor s naším členem vedení @MichalKaderka.

"Abychom věděli, co může přijít v případě zhoršení situace. Musí tam být nějaká připravenost. Navíc by to pomohlo nejen nám, ale například i restauracím a hospodářství obecně."

https://t.co/vz150T3yhM

@katavalachova Předpokádáme, že @RobertPlaga nemá ve své moci tato pravidla určit. Samozřejmě bychom byli rádi, aby byl v tomto ohledu více iniciativní a podmínky pro případný lock down po kolezích ve vládě požadoval.
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial