Jak nás můžete podpořit?

1. Přidejte se do Učitelské platformy

Staňte se našimi členy a pomozte nám formulovat naše požadavky, a to jak směrem k aktérům vzdělávacích politik, tak médiím. Pokud nechcete být aktivní členkou či členem, ale naše hodnoty jsou vám blízké, připojte se do Učitelské platformy i tak. Zde si můžete přečíst, jaké benefity vám může členství přinést.

2. Přispějte na naši činnost

Naše aktivity rozrostly do rozměrů, kdy si členové vedení museli snížit úvazek a zajistit pro svou činnost administrativní a projektovou podporu. Zároveň kvůli střetu zájmů nejsme placeni z žádných veřejných zdrojů ani evropských grantů, ale jen ze soukromých darů. Budeme rádi za každý dar bez ohledu na výši a jeho pravidelnost. 

Přispět libovolnou částkou je jednoduché. Namiřte svůj mobilní telefon se spuštěnou bankovní aplikací, načtěte QR kód, editujte částku a odešlete.Svou finanční podporu si můžete ověřit na transparentním účtu UP.

3. Podělte se o svoje schopnosti & zkušenosti

Pokud učíte, přidejte se do naší FB skupiny Učitelé+, kde si s dalšími skoro 17 tisíci učiteli vyměňujeme zkušenosti, které vedou k vyšší kvalitě výuky. 

QR kód pro platbu na účet - Učitelská platforma